Hokejový klub Pača

FACEBOOK PROFIL: HK Pača

Rok 2014 - Hokejisti reprezentujú obec v hokeji v okresnej súťaži.  

Rok 2013 - Časť mladých sa venuje hokeju a svoj talent uplatňujú v hokejovom družstve v Rožňave.

Rok 2010 - V obci sa zaktivizoval hokejový oddiel. Kapitánom družstva je Martin Bernár a pod jeho vedením družstvo začalo reprezentovať obec v ľadovom hokeji v okresnej súťaži. Umiestnenie družstva po skončení súťaže: 4 miesto.

Za spolupráci Obecného úradu v Pači sa usporiadal 0. ročník memoriálu Štefana Vraňaka, ktorý vyhralo naše družstvo a pohár putoval do jeho rodiska.

Sezóna 2010/2011

 11.05.2010

Účastníci Gemerskej amatérskej hokejovej ligy (GAHL):

  1. LADUX Rožňava,
  2. Befora Rožňava,
  3. B-S-S Rožňava,
  4. HK Pača,
  5. Twister Medzev

Zápasy:

1. kolo
01.12.2010 Befora Rožňava - HK Pača 6:7
08.12.2010 B-S-S Rožňava - HK Pača 1:5
15.12.2010 Twister Medzev - HK Pača 2:3 (zostrih)
22.12.2010 HK Pača - Ladux Rožňava 1:5 (zostrih)

2. kolo
29.12.2010 Befora Rožňava - HK Pača 4:1 (zostrih)
02.01.2011 HK Pača - BSS Rožňava 12:3 (zostrih)
05.01.2011 HK Pača - Twister Medzev 6:7 (zostrih)
12.01.2011 Ladux Rožňava - HK Pača 2:3 (zostrih)

3. kolo
19.01.2011 HK Pača - Befora Rožňava 1:6 (zostrih)
26.01.2011 BSS Rožňava - HK Pača 2:13 (zostrih)
30.01.2011 Twister Medzev - HK Pača 3:1 (zostrih)
02.02.2011 Ladux Rožňava - HK Pača 7:3 (zostrih)

4. kolo
09.02.2011 Befora Rožňava - HK Pača 3:1 (zostrih)
16.02.2011 BSS Rožňava - HK Pača 3:17 (zostrih)
20.02.2011 HK Pača - Twister Medzev 4:5 (po sn) (zostrih)
23.02.2011 HK Pača - Ladux Rožňava 2:11 (2:6, 0:3, 0:2)


Hráči:

Martin Slávik, Richard Filiczký, Ľubomír Gajdoš, Pavol Bernár , Štefan Murza , Ladislav Zagiba, Matej Zagiba, Kamil Ondík , Radoslav Dlugoš, Ivan Demjan, Ján Galo, Jirko Poul, Martin Bernár, Rastislav Tindúr, Ján Toplanský, Martin Lázár, Slavomír Ďuran, Marek Lentvorský, Štefan Sudimák, Vladimír Fritch

Horný rad zľava: Ivan Demjan, Radoslav Dlugoš, Vladimír Fritsch, Pavol Bernár, Martin Lázár, Martin Bernár, Štefan Murza, Marek Lentvorský, Kamil Ondík
Dolný rad zľava: Štefan Sudimák, Ľubomír Gajdoš, Ladislav Zagiba, Rastislav Tindúr, Slavomír Ďurán
V strede leží: Martin Slávik

Úradné hodiny

Pondelok: 08:00 - 12:00        12:30 - 15.00
Utorok: 08:00 - 12:00        12:30 - 15.00
Streda: 08:00 - 12:00        12:30 - 17:00
Štvrtok: Nestránkový deň
Piatok: 08:00 - 12:00

Fotogaléria

Kalendár

Návštevnosť

Iné

Kalendár zvozu odpadu